• Garnitury na miarę - Szycie na miarę Online
 • Garnitury ślubne
 • Garnitury męskie - poznaj je z innej strony !
 • Garnitury męskie
Nowoczesny, moderowany spis stron internetowych, choć całkowicie nieodpłatny, wyróżnia się wyjątkową skutecznością w promocji firmowych e-witryn. Każdy właściciel firmy może dzięki temu bez ponoszenia żadnych nakładów wyprzedzić konkurencję na wielu polach - wyższa pozycja w wyszukiwarkach takich jak Yahoo, Google czy Bing, to także większa liczba nowych klientów. Jeżeli zaś chcą Państwo usług reklamowych najwyższej jakości, katalog oferuje wpis płatny, jako jeszcze bardziej efektywną formę promocji. Nasz zbiór stron czeka na Państwa unikalne wpisy, zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy

TBI Technology - frezarki cnc

TBI Technology - frezarki cnc TBI Technology firma z ugruntowaną 7-letnią tradycją na rynku krajowym i zagranicznym. Przez te lata udało im się zgromadzić aż 12 prestiżowych nagród i wyróżnień. W ich zespole pracuje aż 30-tu utalentowanych i doświadczonych fachowców z bogatym doświadczeniem w branży. Ponadto przez te wszystkie lata mogą poszczycić się tym, iż wdrożyli ponad 36 systemów CAM/CAD/PLM. W swojej ofercie posiadają wszystkie sprzęty, które zostały wykonane od początku do końca w polskiej fabryce. Pionowe centra obróbkowe, frezarki cnc oraz frezarki bramowe to czołowe ich produkty, doceniane zarówno przez klientów w kraju jak i na całym świecie.

Nowością, którą ostatnio wprowadziło TBI jest możliwość wynajmu urządzeń. O szczegóły warto zapytać doświadczonego konsultanta, jeśli oczywiście zależy nam na wynajmie, a nie na kupnie maszyny. Firma stawia na rozwój, ciągle się rozwija, by spełniać wszystkie wymagania stawiane przez użytkowników ich maszyn, a zarazem i klientów.

Szczegóły strony tbitech.pl:

Komentarze:

 • Sylwek » (raport)

  Obrabiarki CNC od TBI Technology według mnie są jednymi z najlepszych na naszym rynku, miałem wątpliwości przed zakupem, jednak pracujemy na nich od jakiegoś czasu i jestem bardzo mile zaskoczony.

  Data dodania: 10 04 2017
 • Mistrz » (raport)

  Jestem ich stałym Klientem i ani myślę zrezygnować ze współpracy. Mam z nimi dobry kontakt, ich ceny mi odpowiadają, a do tego ich maszyny dają radę niezależnie od sytuacji.

  Data dodania: 29 05 2017
 • Susek » (raport)

  Centrum frezarskie, które zakupiliśmy od TBI doskonale sprawdza się w naszej firmie, za nie wygórowaną cenę kupiliśmy naprawdę porządną maszynę,

  Data dodania: 21 09 2017

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę tbitech.pl:

TBI Technology - frezarki cnc

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 113 Odwiedziny googlebot 834